KONTENERY MIESZKALNE

WYNAJEM KONTENERÓW MIESZKALNYCH

KONTENERY MIESZKALNE 35m2, 50m2 i inne

Produkujemy i wynajmujemy trwałe, ciepłe oraz całoroczne kontenery mieszkalne na całą Polskę. Jako ogólnokrajowy producent kontenerów możemy zaoferować Ci najlepszą ofertę na wynajem kontenerów mieszkalnych z kuchnią i łazienką. Wyróżniamy się niską ceną, szybką realizacją i kompleksowym podejściem do wymagań Klienta! Wypożyczamy kontenery mieszkalne 35 m2, 50 m2 i w innych wymiarach. Zależnie od Państwa potrzeb oferujemy akcesoria takie jak klimatyzacja czy dodatkowe drzwi lub okna, a także rolety. Nasza klasyczna opcja w wypożyczalni obejmuje ocieplony kontener mieszkalny całoroczny zawierający pełną instalację elektryczną i ogrzewanie. Do wyboru mamy obiekty różniące się kolorem elewacji, ścian i drzwi! Nowoczesne pawilony mieszkalne na wynajem dostępne są dla Państwa od ręki. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszym konsultantem w celu uzgodnienia szczegółów.

Nasza firma oferuje możliwość wynajmu kontenerów mieszkalnych na terenie całej Polski. Ich pakiety zapewniają niskie ceny, wysoką jakość produktu oraz atrakcyjną ofertę wynajmu. Te opcje wynajmu obejmują kontenery 35-50 m2 z łazienką i kuchnią. Przestrzenie zamknięte występują w wielu różnych formach. Mamy kontenery, które spełnią Twoje potrzeby, od nowoczesnych domów po publiczne magazyny. W naszych wynajmowanych kontenerach stosujemy panele ścienne wykonane z poliuretanu lub polistyrenu. Panele te są wyłożone metalowymi ścianami i dachami. Każdy kontener mieszkalny ma kolorową stronę zewnętrzną, która pojawia się automatycznie po pomalowaniu lub zaimpregnowaniu w określony sposób. Dostępnych jest wiele różnych rozmiarów pojemników, w tym 35, 50 i inne wymiary. Nasz konsultant może przedstawić Państwu różne opcje i alternatywne projekty, a także koszt wynajmu wybranego projektu. Do niektórych obiektów mogą być przymocowane klimatyzatory, okna, drzwi i rolety.

kontenery mieszkalne

WYNAJEM KONTENERÓW W CAŁEJ POLSCE!

JESTEŚ ZAINTERESOWANY? ZADZWOŃ!

Nasz doradca kompleksowo pomoże Ci w wyborze i zamówieniu najlepszego kontenera.

WYPOŻYCZALNIA KONTENERÓW MIESZKALNYCH

NOWOCZESNY KONTENER MIESZKALNY Z KUCHNIĄ I ŁAZIENKĄ

Nasza firma jest jedną z największych firm produkujących oraz oferujących wynajem kontenerów mieszkalnych dla całej Polski. Wyróżnia nas produkt wysokiej jakości, atrakcyjna oferta wypożyczalni oraz niskie ceny.  Na wynajem oferujemy pawilony oraz kontenery mieszkalne z kuchnią i łazienką w różnych wymiarach (35m2, 50m2 i inne). Oferujemy pełne wsparcie w wyborze najlepszego kontenera. Nowoczesne kontenery mieszkalne, które oferujemy na wynajem, wykonane są z wysokiej jakości blachy o różnych kolorach. Stosujemy panele ścienne ze styropianu lub poliuretanu oraz konstrukcje stalowe. Zewnętrzna strona każdego kontenera mieszkalnego jest impregnowana i malowana na wybrany kolor. Wypożyczalnia kontenerów mieszkalnych daje wiele możliwości wyboru: 35m2, 50 m2 i inne rozmiary. Nasz konsultant przedstawi Państwu różne warianty i opcje oraz cenę za wynajem. Obiekty mogą posiadać dodatkowe okna, drzwi, okiennice, armatura wodna, klimatyzatory i inne.

wynajem kontenerów mieszkalnych

GALERIA

KONTENERY MIESZKALNE FAQ

Ile kosztuje kontener mieszkalny na wynajem?

Cena za wynajem kontenera mieszkalnego różni się i zależy od wielu czynników. Na cenę wpływa przede wszystkim rozmiar kontenera, następnie jego wyposażenie oraz czas trwania wypożyczenia. Zadzwoń, a nasz konsultant poda Ci szczegóły wynajmu.

Jakie są kontenery mieszkalne producenta T.I.G.?

Nasze kontenery mieszkalne są przede wszystkim nowoczesne, całoroczne i praktyczne. Obiekty te świetnie wyglądają, są dobrze ocieplone i wyposażone w instalację elektryczną (oświetlenie, gniazdka, ogrzewanie).

W co może być wyposażony kontener mieszkalny?

Kontener może posiadać dodatkowe okna i drzwi (szklane, podwójne, blaszane). Personalizacja obejmuję klimatyzację, rolety oraz indywidualne wyposażenie łazienki i kuchni (WC, umywalka/zlew, szafka umywalkowa, bateria, bateriowy podgrzewacz wody, instalacja wodno-kanalizacyjna, instalacja elektryczna, a także prysznic.

Jakie ogrzewanie zawiera kontener mieszkalny producenta T.I.G.?

Obiekt ogrzewa się za pomocą grzejników elektrycznych, a także klimatyzatora (jeśli jest zainstalowany).

Jakie są najpopularniejsze warianty w wypożyczalni?

Popularny jest wynajem kontenerów mieszkalnych z kuchnią i łazienką, a także w metrażu 35m2 i 50m2.

3.8/5 - (24 votes)