KONTENERY HANDLOWE I GASTRONOMICZNE

WYNAJEM KONTENERÓW HANDLOWYCH

Nowoczesne kontenery handlowe są idealnym rozwiązaniem dla firm, które chcą zaoszczędzić na kosztach nieruchomości, a jednocześnie zachować atrakcyjną witrynę sklepową! Produkcja kontenerów komercyjnych zapewnia perfekcję w projektowaniu, izolacji i instalacji elektrycznej (oprawy oświetleniowe), dzięki czemu wyróżniają się one wśród innych produktów do wynajęcia. Jeśli jesteś zainteresowany usługą wynajmu kontenera handlowego – lub jeśli możemy odpowiedzieć na jakiekolwiek pytania dotyczące naszych nowoczesnych rozwiązań, zadzwoń teraz.

Nowoczesne kontenery handlowe są zaprojektowane tak, aby zaspokoić potrzeby różnych firm. Są one dostępne w różnych rozmiarach i mogą być dostosowane do konkretnych potrzeb biznesu.

Występowanie na targach to cenny sposób na promocję firmy i pozyskanie nowych klientów. Są miejscem do promowania produktów lub usług, ale kluczowy jest wybór odpowiedniego typu w zależności od tego, co przyniesie korzyści zarówno Tobie, jak i Twoim odwiedzającym! Kiedy potrzebujesz wynająć kontener na catering, chcesz wybrać firmę, która zapewnia niezawodne, wysokiej jakości usługi. Mamy do wyboru różne kontenery handlowe na wynajem, a nasi pracownicy będą współpracować z Tobą, aby znaleźć najbardziej odpowiedni rozmiar i typ dla Twoich potrzeb. Możemy dostarczyć kontenery zgodnie z harmonogramem i ustawić je dokładnie tam, gdzie chcesz. Niezależnie od rodzaju kontenera, który chcesz wynająć, pomogą Ci poniższe wskazówki. Zajmiemy się wszystkim, abyś mógł poświęcić swoją uwagę temu, co najważniejsze dla Twojego biznesu. 

kontenery handlowe i gastronomiczne

WYNAJEM KONTENERÓW W CAŁEJ POLSCE!

JESTEŚ ZAINTERESOWANY? ZADZWOŃ!

Nasz doradca kompleksowo pomoże Ci w wyborze i zamówieniu najlepszego kontenera.

WYPOŻYCZALNIA KONTENERÓW GASTRONOMICZNYCH

Pawilony handlowe są świetnym sposobem na promowanie Państwa firmy i przyciąganie nowych klientów. Stanowią miejsce do prezentowania produktów lub usług, ale ważne jest, aby wybrać odpowiedni typ w zależności od tego, co będzie najlepiej pasowało zarówno do Państwa potrzeb, jak i do osób odwiedzających!

Kiedy potrzebujesz wynająć kontener gastronomiczny dla swojej firmy lub wydarzenia, chcesz wybrać firmę, która zapewni Ci niezawodne, wysokiej jakości usługi. TIG Premium jest właśnie taką firmą. Mamy szeroki wybór kontenerów do wyboru, a nasz zespół będzie współpracował z Tobą, aby znaleźć idealny rozmiar i typ kontenera dla Twoich potrzeb. Dostarczamy kontenery na czas i umieszczamy je dokładnie tam, gdzie ich potrzebujesz. A kiedy skończysz korzystać z kontenera, odbierzemy go i wywieziemy. Niezależnie więc od tego, czy potrzebujesz wynająć kontener handlowy czy gastronomiczny. Zajmiemy się wszystkim, abyś mógł skupić się na tym, co ważne dla Twojej firmy.

wynajem kontenerów biurowych

GALERIA

KONTENERY HANDLOWE FAQ

Ile kosztuje kontener handlowy na wynajem?

Cena za wynajem kontenera handlowego różni się i zależy od wielu czynników. Na cenę wpływa przede wszystkim rozmiar kontenera, następnie jego wyposażenie oraz czas trwania wypożyczenia. Zadzwoń, a nasz konsultant poda Ci szczegóły wynajmu.

Jakie są kontenery handlowe producenta T.I.G.?

Nasze kontenery handlowe są przede wszystkim nowoczesne, całoroczne i praktyczne. Obiekty te świetnie wyglądają, są dobrze ocieplone i wyposażone w instalację elektryczną (oświetlenie, gniazdka, ogrzewanie).

W co może być wyposażony kontener handlowy?

Kontener może posiadać dodatkowe okna i drzwi (szklane, podwójne, blaszane). Personalizacja obejmuję klimatyzację, rolety oraz indywidualne wyposażenie łazienki i kuchni (WC, umywalka/zlew, szafka umywalkowa, bateria, bateriowy podgrzewacz wody, instalacja wodno-kanalizacyjna, instalacja elektryczna, a także prysznic.

Jakie ogrzewanie zawiera kontener handlowy producenta T.I.G.?

Obiekt ogrzewa się za pomocą grzejników elektrycznych, a także klimatyzatora (jeśli jest zainstalowany).

Jakie są najpopularniejsze warianty w wypożyczalni?

Popularny jest wynajem kontenerów handlowych w metrażu 35m2 i 50m2.

5/5 - (2 votes)